O NAMA  |  INDUSTRIJA NAMEŠTAJA  |  USLUGE PORTALA  |  NAŠI PARTNERI  |  KONTAKT  |  AKTUELNO   E-SHOP MEDIA KIT  ENGLISH    
Mesto za vasu reklamu
KORISNE PREČICE
 Cenovnik oglašavanja
 Utisci naših klijenata
 Statistika poseta Portalu  
 Članovi Portala
 Zanimljivi članci
Upišite vašu kompaniju
POSLOVNI IMENIK
Spavaće sobe  
Dnevne sobe  
Dečije sobe
 Kupatila
 Kuhinje
 Kancelarijski nameštaj  
 Specijalan nameštaj
 Podovi i obloge
 Osvetljenje prostora
 Vrata i prozori
 Prerada drveta
 Mašine i alati
 Usluge i trgovina 
 Repromaterijal

AKTUELNO | VESTI | ČLANCI | INFORMACIJE
Najnovije informacije iz oblasti industrije nameštaja


Novi hotel u Lukovskoj banji do kraja avgusta

 

Novi hotel u Lukovskoj banji kod Kursumlije koji ce kostati tri miliona evra, bice otvoren krajem avgusta. Investitori su Planinka i Fond za razvoj Republike Srbije. Prvi gosti u hotelu sa 64 sobe ocekuju se u prvoj polovini septembra. Izgradnja hotela sa cetiri zvezdice, pocela je pre godinu ipo. Lukovska banja je sve popularnija i zimi jer, uz usluge zdravstvenog turizma, postoji ski staza dužine 300 metara. Planinka je raspisala konkurs za naziv novog hotela.

Lukovska banja od 1999. godine ima hotel "Kopaonik" sa 120 kreveta, od 2003. godine depandans "Mladost" sa 60 ležaja, a u privatnom smestaju jos 80. Ta banja ima 37 jakih izvora termo-mineralne vode, temperature od 35 do 69,5 stepeni Celzijusa. Ta voda se može koristiti kao dopunsko sredstvo medicinske rehabilitacije za bolesti lokomotornog aparata, ginekoloska i kožna oboljenja.

_______________________________

Povratak na stranicu sa svim vestima